Webinaria

Zapraszamy do uczestnictwa w cyklu webinariów pt.: “Pediatria w praktyce”.

Na kolejny webinar zapraszamy już po wakacjach – w październiku. Dokładny termin i temat podamy na stronie.

Pediatria w praktyce – część 17.

12 maja 2022 od godziny 18:00

Nowości w chorobach zakaźnych i neurologii dziecięcej”

18.00- 18.30
Nowa sytuacja epidemiologiczna w związku z przybyciem uchodźców z Ukrainyprof. dr hab. Magdalena Figlerowicz, Klinika Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej UM w Poznaniu.

18.30- 18.45
Diagnostyka różnicowa wysypki odropodobnej – na podstawie przypadku – lek. Zuzanna Lewandowska, Klinika Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej UM w Poznaniu.

18.45- 19.00
Porażenie wiotkie u 6-letniego chłopca – opis przypadku – lek. Karol Lubarski, Klinika Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej UM w Poznaniu.

19.00- 19.15
Rdzeniowy zanik mięśni – metody postępowania diagnostyczno-terapeutycznego – dr n. med. Paweł Małecki, Klinika Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej UM w Poznaniu.

19.15- 19.30 Dyskusja

19.30- 19. 45
Podsumowanie spotkania, komunikaty konsultantów w dziedzinie pediatrii – prof. dr hab. n. med. Bolesław Kalicki, prof. dr hab. n. med. Teresa Jackowska

Moderator: dr n. med. Agnieszka Lipińska-Opałka

Rejestracja wyłącznie elektroniczna na stronie www.owptp.pl. Po rejestracji otrzymają Państwo mail potwierdzający zapis (wysłany z adresu rejestracja@owptp.pl), a na kilka dni przed wydarzeniem link do webinarium wysłany przez organizatora technicznego.

Bardzo prosimy o dokładne wpisane i sprawdzenie swoich danych. Często przez błędny adres e-mail nie mogliśmy przesłać linku do spotkania.

Udział dla wszystkich lekarzy jest bezpłatny, warunkiem udziału jest rejestracja, a liczba miejsc ograniczona.

REJESTRACJA

Na kolejny webinar zapraszamy już po wakacjach – w październiku. Dokładny termin podamy na stronie. Planowany temat “Zaburzenia różnicowania płci”